Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Η έκπληξη των παιδιών της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Μια πολύ όμορφη έκπληξη για την μαμά τους ετοίμασαν η Μελίνα και ο Γιώργος Νικολαϊδη με αφορμή τα γενέθλια της. 

Η Δέσποινα Βανδή είχε χθες τα γενέθλια της και τα παιδιά της σε συνεννόηση με φίλους και συνεργάτες της τραγουδίστριας της έκαναν έκπληξη μετά το τέλος της παράστασης όπου πρωταγωνιστεί, "Το δικό μας σινεμά". Μάλιστα η τραγουδίστρια, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία με την 15χρονη Μελίνα και τον 12χρονο Γιώργο, τον οποίο μας έδειξε για πρώτη φορά ενώ στη λεζάντα της φωτογραφίας έγραψε: 

Μια πολύ όμορφη έκπληξη με περίμενε στο τέλος της παράστασης σήμερα!Την οργάνωσαν τα παιδιά μου!
Συνεργοι,φίλοι και συνεργατες!
Σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου!
Με κάνατε πολύ χαρούμενη!

 

Δείτε την φωτογραφία που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

Flashback: Όταν ο Ρουβάς ήταν στρατιώτης και διασκέδαζε με φαντάρους και Βίσση

Η Άννα Βίσση έστησε για το Σάκη ένα μικρό πάρτι με ξέφρενους χορούς
21/07/2019 - 16:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όλα όσα έγιναν στο fun-day του ΑΠΟΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

13 λεπτά γεμάτα ΑΠΟΕΛ-Δείτε το βίντεο
30/11/2019 - 15:58

Χαριτίνη Ηλιάδου: Ντύθηκε...Lara Croft και πήγε στα γενέθλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή τούρτα και πόσα κεράκια έσβησε η δημοφιλής ηθοποιός
30/11/2019 - 12:04

Thanksgiving και..."έπεσε" για άλλη μια φορά το Instagram

Κάνουν στροφή στο Twitter και παραπονιούνται για "εξαναγκασμό" κοινωνικοποίησης
28/11/2019 - 17:53

Η Δέσποινα Βανδή στόλισε με τη κόρη της για τα...Χριστούγεννα(ΦΩΤΟ)

Δείτε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο και το γλυκό στιγμιότυπο
24/11/2019 - 13:45

Εξάχρονος κάλεσε 32 συμμαθητές στα γενέθλιά του και δεν πήγε κανείς (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του έγινε viral - Το "κύμα" συμπαράστασης και η απρόσμενη .. πρόσκληση
24/11/2019 - 09:03

Η συγκινητική ανάρτηση του Ανδρέα Γεωργίου για τον...αδερφό του(ΦΩΤΟ)

"Από εκείνο το απρόβλεπτο ζωηρό αγόρι, έγινες ο αρχηγός!"
17/11/2019 - 13:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Extra επίσκεψη το γιορτινό δώρο στους κρατούμενους των Κεντρικών Φυλακών

Ποιά διαδικασία πρέπει να ακολουθήσουν κατάδικοι, συγγενείς και φίλοι τους

Στην παρουσία συγγενών του άτυχου Παναγιώτη η παραπομπή του 50χρονου σε δίκη

Υπέβαλε ένσταση ο δικηγόρος του Ρώσου για κράτηση του μέχρι την έναρξη της διαδικασίας

Iκανοποιημένες οι κυπριακές Αρχές από την τελευταία έκθεση της MONEYVAL

"Aναγνωρίζονται τα μέτρα που έχουν ληφθεί για καταπολέμηση του ξεπλύματος"
Ελλάδα

"Persona non grata" για την Αθήνα ο Πρέσβης της Λιβύης

Απελαύνεται από την ελλαδική πρωτεύουσα μετά από 10λεπτη συνάντηση με τον ΥΠΕΞ

Όταν η σφαίρα του Κορκονέα διαπέρασε την καρδιά του Αλέξη (ΦΩΤΟ)

Η διαφωνία που κατέληξε σε τραγωδία και η δολοφονία που έγινε πορεία

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε
Διεθνή

Στην ηλεκτρική καρέκλα τυφλός θανατοποινίτης που έκαψε ζωντανή την πρώην του

Της έστηνε επί πέντε χρόνια καρτέρι για να τη λούσει βενζίνη και να της βάλει φωτιά

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ σε δίκη ανακοίνωσε η Πελόσι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 06/12/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ