Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Η έκπληξη των παιδιών της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Μια πολύ όμορφη έκπληξη για την μαμά τους ετοίμασαν η Μελίνα και ο Γιώργος Νικολαϊδη με αφορμή τα γενέθλια της. 

Η Δέσποινα Βανδή είχε χθες τα γενέθλια της και τα παιδιά της σε συνεννόηση με φίλους και συνεργάτες της τραγουδίστριας της έκαναν έκπληξη μετά το τέλος της παράστασης όπου πρωταγωνιστεί, "Το δικό μας σινεμά". Μάλιστα η τραγουδίστρια, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία με την 15χρονη Μελίνα και τον 12χρονο Γιώργο, τον οποίο μας έδειξε για πρώτη φορά ενώ στη λεζάντα της φωτογραφίας έγραψε: 

Μια πολύ όμορφη έκπληξη με περίμενε στο τέλος της παράστασης σήμερα!Την οργάνωσαν τα παιδιά μου!
Συνεργοι,φίλοι και συνεργατες!
Σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου!
Με κάνατε πολύ χαρούμενη!

 

Δείτε την φωτογραφία που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

Flashback: Όταν ο Ρουβάς ήταν στρατιώτης και διασκέδαζε με φαντάρους και Βίσση

Η Άννα Βίσση έστησε για το Σάκη ένα μικρό πάρτι με ξέφρενους χορούς
21/07/2019 - 16:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δ. Βανδή: Οι φωτογραφίες από τις διακοπές της με τον Ντέμη και τα παιδιά τους

Το φωτογραφικό άλμπουμ των καλοκαιρινών της διακοπών
21/08/2019 - 10:09

Γενέθλια για την Δανάη Παππά: Το πάρτι με φίλους της στην Πάρο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η νεαρή ηθοποιός
19/08/2019 - 16:22

Έτσι είναι η Δέσποινα Βανδή χωρίς... μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η τραγουδίστρια χωρίς φίλτρα
19/08/2019 - 14:56

Δέσποινα Βανδή: Το βίντεο με τα παιδιά της από τις διακοπές τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποιους απολαμβάνει ξέγνοιαστες στιγμές η γνωστή τραγουδίστρια;
19/08/2019 - 09:43

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Η φωτογραφία που ανάρτησε και εξόργισε τους followers της

Την κατηγορούν για επίδειξη πλούτου και αναισθησία
18/08/2019 - 09:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη

22χρονος "έσβησε" στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας μετά από εγχείρηση

Φως στα αίτια αναμένεται να ρήξη η νενομισμένη νεκροτομή

Ψηφίζεις για Δήμαρχο Αμμοχώστου;

Νέα ειδική υπηρεσία για την παροχή πληροφοριών στο κοινό ανακοίνωσε ο Έφορος
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Τάιζε το μωρό βουλευτή ενώ μιλούσαν για την αύξηση στα καύσιμα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική πρωτοβουλία του Προέδρου του Βουλής της Νέας Ζηλανδίας

Γαλλία: Παιδόφιλος χειρουργός είχε κακοποιήσει πάνω από 250 παιδιά

Κρατούσε ημερολόγιο με λεπτομερείς καταγραφές κάθε παιδιού που είχε κακοποιήσει

Ποια η σημερινή κατάσταση του ναυαγίου του Τιτανικού; (BINTEO+ΦΩΤΟ)

Ομάδα ερευνητών αξιολόγησε το διασημότερο ναυάγιο στον κόσμο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 14:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ