Ψυχαγωγία

"Deal": Η καλύτερη συμφωνία που έκλεισες ποτέ, επιστρέφει!

Το «Deal» επιστρέφει στον ALPHA ΚΥΠΡΟΥ! Μετά από ένα μικρό, απαραίτητο διάλειμμα, το Deal επιστρέφει ανανεωμένο και απόλυτα συμμορφωμένο με τις νέες συνθήκες, την Τρίτη 26 Μαΐου στις 17.40.

Οι παίκτες βρίσκονται στις θέσεις τους, τα κουτιά γεμίζουν χρήματα, ο Τραπεζίτης συνδέει και πάλι το τηλέφωνό του και ο Χρήστος Φερεντίνος ανυπομονεί να κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα, να σε διασκεδάσει.

Αγωνία, χιούμορ, ρίσκο, 60.000 ευρώ, είκοσι δύο κουτιά-έκπληξη, αλλά και το μαγικό κουτί με το νούμερο 23.

Το «Deal» έρχεται στο εντυπωσιακό του πλατό, με περισσότερα κέρδη, χωρίς κοινό, αλλά με τους τηλεθεατές να παίζουν και αυτοί από το σπίτι τους, κερδίζοντας καθημερινά 250 ευρώ.

«Deal»: Η καλύτερη συμφωνία που έκλεισες ποτέ!

Καθημερινά στις 17:40 στον ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Επόμενο άρθρο

Ε. Μενεγάκη: Η πρώτη ανάρτηση μετά την αποκάλυψη για την αποχώρηση της (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια που δημοσίευσε και τα στενάχωρα σχόλια των διαδικτυακών της φίλων
22/05/2020 - 07:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

H «Αντελίνα, χτυπά το κουδούνι» στον ALPHA Κύπρου! (BINTEO)

Πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι που έρχεται να μοιράσει λεφτά;
26/05/2020 - 16:12

O Xρήστος Φερεντίνος επισκέπτεται τη Τράπεζα ως άλλος...."ninja" (ΦΩΤΟ)

Με κουκούλα και όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας λόγω του κορωνοϊού
07/04/2020 - 14:38

H συγκινητική πρόταση γάμου στο "Deal" και τα δάκρυα on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας που βρήκε το "κουτί" του...και το μεγάλο ποσό που κέρδισαν
25/02/2020 - 10:50

Και όμως η Μέγκαν Μαρκλ ήταν το κορίτσι του... Deal (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Στεκόμουν για ατέλειωτη ώρα, πάνω σε κάτι φτηνιάρικες, τρομερά άβολες δωδεκάποντες γόβες"
26/01/2020 - 17:30

O τραπεζίτης του Deal αποκαλύπτεται για πρώτη φορά!

Μιλάει για τον ευατό του και τους υπολογισμούς - Τον έχουμε δει μπροστά από τις κάμερες;
20/01/2020 - 09:53

Φερεντίνος: "Tο...Deal είναι ένα σίγουρο χαρτί στη δική μας τηλεοπτική τράπουλα"

Δυναμική επιστροφή για το αγαπημένο τηλεπαιχνίδι - Εκπλήξεις και bonus προσφορές
12/01/2020 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυστηρό μήνυμα Υπ. Υγείας: Nα συνεχίσουμε να τηρούμε τα υγειονομικά πρωτόκολλα

"Όλοι μαζί θα αποτρέψουμε τον εκτροχιασμό της κατάστασης και τα πισωγυρίσματα"

Μετά τις τρεις συλλήψεις στη Λεμεσό εξαρθρώνουν σπείρα διαρρηκτών

Πέραν των 13 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών, διερευνάται εναντίον τους

Έξι νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Τρεις μετανάστες από τα κατεχόμενα, ένας Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής και δυο επαφές
Ελλάδα

35 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα με τα 13 "εισαγόμενα"

Δεν έχει καταγράφει κανένας νέος θάνατος

Αναστάτωση στην Κοζάνη: Άνδρας εισέβαλε στην εφορία με τσεκούρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε σοβαρή κατάσταση οι δυο από τους τέσσερις τραυματίες - Τους μεταφέρουν στη Θεσσαλονίκη

Έφθασαν σήμερα στο αεροδρόμιο της Αθήνας οι πρώτες πτήσεις από Βρετανία

Μόνο σήμερα αναμένονται δεκαοκτώ πτήσεις από την Αγγλία
Διεθνή

Ρωσία: Αβάσιμες οι κατηγορίες ότι προσπάθησε να κλέψει στοιχεία για το εμβόλιο

"Η Ρωσία δεν έχει καμία σχέση με αυτές τις απόπειρες" λέει εκπρόσωπος του Ρώσου Προέδρου

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/07/2020 - 19:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ