Ψυχαγωγία

David & Victoria Beckham: Ο μεγαλύτερος γιος τους...παντρεύεται (ΦΩΤΟ)

Πρόταση γάμου στην εκλεκτή της καρδιάς του, Νικόλα Πελτζ, έκανε ο γιος του Ντέιβιντ και της Βικτόρια Μπέκαμ, Μπρούκλιν. Η αγαπημένη του του είπε το πολυπόθητο ναι και ο Μπρούκλιν ανακοίνωσε το ευχάριστο νέο του γάμου του με μια ανάρτηση στο Instagram. «Πριν 2 εβδομάδες ζήτησα από το άλλο μου μισό να με παντρευτεί και εκείνη που είπε ναι! Είμαι ο πιο τυχερός άνδρας στον κόσμο! Υπόσχομαι να είμαι ο καλύτερος σύζυγος και ο καλύτερος πατέρας μια ημέρα! Σε αγαπώ», έγραψε στο μήνυμα του.

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει στη κουζίνα ενώ...μαγειρεύει βραδινό γεύμα (ΦΩΤΟ)

Ενώ φτιάχνει πολύχρωμη σαλάτα με ξηρούς καρπούς και ντοματίνια
12/07/2020 - 13:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
14/08/2020 - 17:12

O Αβέρωφ Νεοφύτου...για κολύμπι μαζί με τον 10χρονο γιο του (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία σε καταγάλανα νερά με τον μικρό Περικλή
14/08/2020 - 16:19

Για πρώτη φορά! Η Σίσσυ Χρηστίδου μας δείχνει το πρόσωπο του...κούκλου γιου της

Με αφορμή την εορταστική φωτογραφία για τα γενέθλια του
14/08/2020 - 10:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

37χρονος "πιάστηκε" το βράδυ στην Πάφο με διαρρηκτικά εργαλεία

Κινούνταν ύποπτα και έφερε μαζί του μαύρο τσαντάκι με κατσαβίδια, κλειδιά και χαρτοκόπτη

Στα χέρια της Αστυνομίας 20χρονος ύποπτος για την ένοπλη ληστεία σε τράπεζα

Ενώπιον των Αρχών τεκμήρια που βρέθηκαν στην κατοχή του 17χρονου φερόμενου ως δράστη
Ελλάδα

BINTEO: Μεγάλη πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών στην Αττική

Μαύροι καπνοί έχουν σκεπάσει την περιοχή - Κλειστή η Εθνική Οδός Αθηνών - Λαμίας

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"
Διεθνή

Νέα ρεκόρ κρουσμάτων κατέγραψαν Γαλλία και Βρετανία

Επεκτείνεται το μέτρο της υποχρεωτικής μάσκας στο Παρίσι

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 08:4524 ΩΡΕΣ