Ψυχαγωγία

Βίκυ Καγιά: Ο γιος της έχει γενέθλια και δημοσιεύει υπέροχες φωτογραφίες!

Σαν σήμερα πριν τέσσερα χρόνια, η Βίκυ Καγιά και ο σύζυγός της Ηλίας Κρασσάς χάρισαν στην κόρη τους Μπιάνκα έναν αδερφό, τον Κάρολο.

Η παρουσιάστρια και top model έχει εκφράσει αρκετές φορές την ανυπέρβλητη αγάπη της για την οικογένειά της, ενώ στη συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό HELLO! και στη Μαρία Κολλιάτσα είχε επισημάνει για τη μητρότητα: ««Είναι ο πιο σημαντικός ρόλος της ζωής μου. Δεν έχω κάνει κάτι πιο δύσκολο και ουσιαστικό. εν μπορώ να θυμηθώ τη ζωή μου χωρίς τα παιδιά μου, ο Ηλίας και τα παιδιά μου είναι όλη μου η ζωή. Ζω για αυτούς, χτυπά η καρδιά μου για αυτούς. Η καριέρα μου είναι απλώς η καριέρα μου, η οικογένειά μου όμως είναι ό,τι πιο σημαντικό για μένα, δεν ξέρω πώς ζούσα πριν».

«Χρόνια πολλά για τα 4α γενέθλια στο πιο κουλ παιδάκι! Η γενναιόδωρη καρδιά σου, η ευγενική σου φύση, η ομαλότητά σου είναι μόνο μερικά από τα πράγματα που σας κάνουν εξαιρετικό! Συνέχισε να χαμογελάς μικρέ μας Πρίγκιπα! Σε αγαπάμε πολύ Καρόλακο», ανέφερε χαρακτηριστικά στη λεζάντα! Η ίδια όσο βεβαρημένο κι αν είναι το επαγγελματικό της πρόγραμμα, αφού παρουσιάζει τόσο το “DWTS” όσο και το “Shopping star” καταφέρνει να περνά χρόνο με τα δύο παιδιά της!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vicky Kaya (@vickykaya_)

Επόμενο άρθρο

Παντελίδης: Ξεκίνησε η δίκη – Τι δηλώνει ο δικηγόρος του τραγουδιστή;

Όλα τα στοιχεία που έχουμε δείχνουν ότι δεν ήταν οδηγός ο Παντελίδης!
20/01/2022 - 10:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θα πυροβολούσε και τη σύζυγό του ο 69χρονος που τραυμάτισε τον γιο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφορμή που όπλισε το χέρι του πατέρα, τον αφόπλισε ο δεύτερος γιος με φτυάρι
27/05/2022 - 20:46

Αντωνία Χαραλάμπους: Η πρώτη τρυφερή φωτογραφία με τον γιο της

Το πιο αξιολάτρευτο στιγμιότυπο με τον γιο της Ανδριανό!
19/05/2022 - 15:40

Νεκρός στο διαμέρισμα του ο 33χρονος γιος του πρώην Υπουργού Αργύρη Ντινόπουλου

Εντοπίστηκε από τον χαροκαμένο πατέρα να κείτεται στον καναπέ του σαλονιού
02/05/2022 - 18:49

Η Βίκυ Καγιά έχει το πιο εντυπωσιακό σαλόνι και η διακόσμηση θυμίζει Ασία

Απολαμβάνει το σπίτι της η Βίκυ Καγιά και δίνει ιδέες για design
25/04/2022 - 17:05

ΠΑΟΚ: «96 χρόνια περηφάνιας, 96 χρόνια λαμπρής ιστορίας»

Το μήνυμα και η περηφάνια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για τα 96α γενέθλια του συλλόγου
20/04/2022 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανοίγει την καρδιά του ο Αχιλλέας: "Φορούσες εκείνο το γλυκό χαμόγελο..." (VID)

Το συγκλονιστικό ποίημα που ανήρτησε ο γιος της Ζέτας Αιμιλιανίδου

"Μυρίζει" καλοκαίρι: Συνωστισμός στις παραλίες με τον πρώτο μίνι καύσωνα (VID)

Η αναζήτηση δροσιάς στη θάλασσα ήταν επιβεβλημένη αφού ο υδράργυρος έφτασε τους 38 βαθμούς

"Σιωπηλή πανδημία": Αυξήθηκαν κατά 37% οι κλήσεις για ενδοοικογενειακή βία (VID)

Τον Μάρτιο του 2020 υπήρχαν δέκα αναφορές την ημέρα - Στέλνει μήνυμα αλλαγής η Βουλή
Ελλάδα

Γιατροί και γραφεία τελετών συγκάλυπταν θανάτους σε παράνομο γηροκομείο

Πώς η ΕΛ.ΑΣ ανακάλυψε το γηροκομείο της "φρίκης" – Σοκάρουν οι καταγγελίες

Νεκρή στο σπίτι της βρέθηκε 77χρονη στη Σαλαμίνα, εξετάζεται ο γιος της

Σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες το θυμα είχε πολλαπλές εκδορές
Διεθνή

Είκοσι έξι αγνοούμενοι μετά το ναυάγιο πορθμείου στο στενό Μακασάρ

Το πλοίο χτυπιόταν από τα κύματα και την κακοκαιρία και κατέληξε να βυθιστεί

Ιράν για ελληνικά τάνκερ: "Δεν κρατείται το πλήρωμα, είναι όλοι καλά"

Τι μετέδωσε το ιρανικό πρακτορείο ειδήσεων Tasnim News

Απαράδεκτη η κατάληψη των δύο ελληνικών πλοίων, λέει το Φόρειν Όφις

"Το Ηνωμένο Βασίλειο έχει δεσμευτεί για την ασφάλεια της ναυτιλίας στα στενά του Ορμούζ"

tv news

Ο Στέφανος έχει αρχίσει να σκέφτεται το ενδεχόμενο να φύγει στην Ισπανία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

O Άγγελος ανακαλύπτει το μυστικό της Αργυρώς και η αντίστροφη μέτρηση αρχίζει...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/05/2022 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ