Ψυχαγωγία

Βίκυ Καγιά: Μας δείχνει το χριστουγεννιάτικο δέντρο της (BINTEO)

βίκυ καγιά

Η Βίκυ Καγιά μαζί με τον Κάρολο και την Μπιάνκα αποφάσισαν να υποδεχθούν τα Χριστούγεννα στο σπίτι τους, μπαίνοντας σε Christmas mood. Η γνωστή παρουσιάστρια αποφάσισε να στολίσει το σπίτι της για τα Χριστούγεννα φτιάχνοντας ένα εντυπωσιακό χριστουγεννιάτικο δέντρο και δεν θα μπορούσε να έχει καλύτερους βοηθούς από τα παιδιά της.

Η Βίκυ παρά το φορτωμένο πρόγραμμα που έχει φροντίζει πάντα να βρίσκει χρόνο για τα παιδιά της. Η Μπιάνκα και ο Κάρολος είναι η κινητήριος δύναμη για το ταλαντούχο μοντέλο.

Χθες το απόγευμα, μαμά και παιδιά, στόλισαν το χριστουγεννιάτικο δέντρο τους και ετοίμασαν μαζί κουραμπιέδες. Η Βίκυ μάλιστα ανάρτησε και στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram φωτογραφίες τους από την προετοιμασία.

Επόμενο άρθρο

Μας εκπροσώπησε σε Ευρωπαϊκό διαγωνισμό ομορφιάς και βγήκε...6η (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απεσταλμένη της Κύπρου, η πρόταση από τους διοργανωτές και τα παρατράγουδα
14/12/2019 - 11:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινημένη η Βίκυ Καγιά: Όσα δήλωσε για το "τέλος" του Ζαν Πολ Γκοτιέ (ΦΩΤΟ)

Παρευρέθηκε στη αποχαιρετιστήρια επίδειξη μόδας - Τα πρώτα λόγια και ο...μέντοράς της
24/01/2020 - 11:01

Bίκυ Καγιά: Mε το...μπικίνι στους δρόμους της Νέας Υόρκης (ΦΩΤΟ)

Οι σέξυ φωτογραφίες που δημοσίευσε και "αναστάτωσε" τους διαδικτυακούς της φίλους
14/01/2020 - 10:36

Bίκυ Καγιά: Φωτογραφίζεται χωρίς...ίχνος μακιγιάζ και φίλτρων (ΦΩΤΟ)

Παρουσιάζει την πιο φυσική εκδοχή της και εντυπωσιάζει με την ποιότητα επιδερμίδας της
08/01/2020 - 11:54

Βίκυ Καγιά: "Έχω ξεπεράσει το κομμάτι του να...έχω τύψεις"

Η ισορροπία ανάμεσα σε μητρότητα και δουλειά και ο ελλειπής χρόνος στην καθημερινότητα της
29/12/2019 - 14:54

Βίκυ Καγιά: Αγκαλιά με τα παιδιά της μπροστά στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και η...εντυπωσιακή διακόσμηση του σαλονιού της
25/12/2019 - 11:09

Βίκυ Καγιά:"Hμουν 15 ετών κι έλεγαν ότι έχω σχέση με τον Λευτέρη Πανταζή"

Η "αμαρτωλή" ζωή και οι δύσκολες στιγμές που αντιεμτώπισε στο σχολείο...
28/02/2019 - 12:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα ανετράπη μετά από σύγκρουση στη Λεωφόρο Λεμεσού

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες

Νεκρά φλαμίνγκο εντοπίστηκαν στην Αλυκή Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Ένα αποτρόπαιο θέαμα αντίκρισαν όσοι επισκέφθηκαν το σημείο

"To όνειρό μου είναι να σταθώ στα πόδια μου, χωρίς βοήθεια" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο 18χρονος Δημήτρης ζητά την βοήθεια όλων μας για μια επέμβαση ζωής
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ