Ψυχαγωγία

Baby Boom! Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Μύρωνας Στρατής-Οι πρώτες πληροφορίες

'Εγινε μπαμπάς ο Μύρωνας Στρατής σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του HΕLLO!

Το μωράκι αναμενόταν να γεννηθεί τον Δεκαπενταύγουσο , αλλά η σύντροφός του τραγουδοποιού και Youtuber, Κατερίνα, έφερε πρόωρα τον γιο τους στον κόσμο. 

Διαβάστε όλες τις πληροφορίες και τις απρόσμενες εξελίξεις στο HELLO! Cyprus. 

Επόμενο άρθρο

Ετεοκλής Παύλου: "Στα 23 με πυροβόλησαν - Έχω εικόνες που μου έκοβαν το πόδι"

Οι συγκινητικές δηλώσεις του νεαρού αθλητή - παρουσιαστή
05/07/2020 - 12:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby Boom! Η Νicky Minaj περιμένει το...πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

Αποκάλυψε τα ευχάριστα με μια επίσημη φωτογράφιση
21/07/2020 - 09:52

Ζητά να έχει επαφές με το 19μηνο αγοράκι η μητέρα που κατηγορείται για βία (VID)

Πέντε παιδιά μετακινήθηκαν από τις οικογένειες τους μέσα σε ένα Σαββατοκύριακο
13/07/2020 - 21:06

Φώτης Σπύρου: “Έχω έναν γιο με τον οποίο αυτήν τη στιγμή δεν έχουμε καμία επαφή"

Οι αποκαλύψεις του γνωστού ηθοποιού και η ιστορία αγάπης που δεν ξέραμε
09/07/2020 - 09:39

Σημάδια κακοποίησης 20 ημερών στο 19μηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

Διήμερη κράτηση στη μητέρα - Ελεύθερος μέχρι την Παρασκευή ο πατέρας
08/07/2020 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μόλις 175 χιλιόμετρα από την Κύπρο η έκρηξη που σκόρπισε τον τρόμο στο Λίβανο

Το χρονικό της ισχυρής έκρηξης που έγινε αισθητή σε Λευκωσία, Λεμεσό και Λάρνακα

"Εισαγόμενα" τα τέσσερα από τα πέντε νέα κρούσματα στα κατεχόμενα

Συνολικά διενεργήθηκαν 1,238 εργαστηριακές εξετάσεις

Aναστάτωση σε όλη την Κύπρο από ισχυρή έκρηξη στον Λίβανο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αναφορές για νεκρούς και τραυματίες - Σκηνές πανικού στη Βυρητό
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

Εικόνες χάους μετά την ισχυρή έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που υψώνεται ένα πυκνό νέφος καπνού πάνω από την πρωτεύουσα του Λιβάνου

LIVE: Εικόνες βιβλικής καταστροφής στο λιμάνι και τους δρόμους της Βυρητού

Ισχυρή έκρηξη στο λιμάνι-Αναστάτωση σε όλη την Κύπρο που πλήγηκε από το ωστικό κύμα

ΦΩΤΟ: Έγραψαν "SOS" στην άμμο και διασώθηκαν

Η απίστευτη ιστορία τριών ναυαγών σε ένα μικρό νησί του Ειρηνικού

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 20:20ALPHA NEWS