Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά “After Dark” ήταν η Ελένη Φουρέιρα!

Η ποπ τραγουδίστρια μίλησε για την καριέρα, την ζωή, την καθημερινότητα της, αλλά αναφέρθηκε και στο κομμάτι της Eurovision, το οποίο όπως αποκάλυψε ήταν η πιο δυνατή εμπειρία της ζωής της.

Στη συνέχεια, η καλλιτέχνιδα πέρασε και από το γνωστό “εξομολογητήριο”, όπου καλέστηκε να εκμυστηρευτεί ποιον καλλιτέχνη από την Ελληνική showbiz θεωρεί πιο σέξυ.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το στιγμιότυπο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: Ζητά δικαστική εντολή για να...προστατεύσει τις φίλες της

Οι γυναίκες μίλησαν ανώνυμα για το bullying από τα βρετανικά ταμπλόιντ
12/07/2020 - 13:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα και Αργυρός τρέχουν σαν "Champions" στους δρόμους της Θεσσαλονίκης(VID)

Λίγο πριν την εμφάνιση τους σε νυχτερινό μαγαζί της Χαλκιδικής
26/07/2020 - 10:51

Ελένη Φουρέιρα: Η έκπληξη που δέχτηκε από...παγκοσμίου φήμης τραγουδίστρια (VID)

Δεν μπορούσε να συγκρατήσει τον ενθουσιασμό της
12/07/2020 - 12:30

Ελένη Φουρέιρα: Αποκάλυψε την...αισθητική επέμβαση που έχει κάνει

Σε ποιο σημείο του σώματός της έχει παρέμβει αισθητικά η ποπ τραγουδίστρια;
10/07/2020 - 11:34

Η Χριστιάνα Αρτεμίου ως άλλη Ελένη Φουρέιρα χορεύει..."Fuego" (ΒΙΝΤΕΟ)

Την “πρόδωσε” στα social media ο Τάσος Τρύφωνος
22/06/2020 - 11:21

Ποιοι Κύπριοι σχεδιαστές "κρύβονται" πίσω από την sexy εμφάνιση της Φουρέιρα;

Το νέο της βίντεο κλιπ "ανεβάζει την θερμοκρασία"
20/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε...διακοπές η ανακύκλωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Βουνά σκουπιδιών και σε ανοιχτούς χώρους και οικόπεδα στην πρωτεύουσα

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 07:3060' ΕΛΛΑΔΑ