Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου-Φίλιππος Μιχόπουλος: Βάφτισαν...μυστικά το γιο τους(ΦΩΤΟ)

H Αθηνά Οικονομάκου και Φίλιππος Μιχόπουλος, πραγματοποίησαν τη...μυστική βάφτιση του γιου τους.

Το ζευγάρι πλέει σε πελάγη ευτυχίας, καθώς ανήμερα της επετείου του γάμου τους, τελέστηκε τκαι ο μυστήριο της βάπτισης του 1,5 έτους γιου τους με τις πρώτες φωτογραφίες να είναι γεγονός.

Η Αθηνά Οικονομάκου κι ο Φίλιππος Μιχόπουλος έδωσαν το όνομα Μάξιμος-Σπύρος, ενώ νονές του νεοφώτιστου, ήταν η Βάσω Λασκαράκη, η Νικόλ Παναγιώτου και η Εύη Πρεβενά. Μεταξύ των καλεσμένων ήταν και η Μαίρη Συνατσάκη, ο Νίκος Μουτσινάς κι η δημοσιογράφος Πέννυ Θωμοπούλου.

Oι νονές, μάλιστα, φόρεσαν και τα ίδια ρούχα!

Οι μπομπονιέρες, ο στολισμός και τα γλυκίσματα ήταν όλα σε πολύχρωμο μοτίβο με τις νονές να φορούν τα ίδια ρούχα. Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες που κυκλοφόρησαν 

klm

Επόμενο άρθρο

Παντρεύτηκε και βάφτισε το παιδί της η...Σάσα Μπάστα στη Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες από το νησί των Ανέμων
07/10/2019 - 09:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τσιμιτσέλης αποκάλυψε την αντίδραση της κόρης του όταν χώρισε με την Λασκαράκη

Και όμως η μικρούλα δεν το έμαθε από τους γονείς της
11/06/2020 - 19:40

Περήφανη μαμά η Βάσω Λασκαράκη: H κόρη της ζωγράφισε το...πορτρέτο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά κίνηση από την μικρή Εύα που ενθουσίασε τη γνωστή ηθοποιό
12/05/2020 - 11:55

Λασκαράκη - Σουλτάτος: Ανάρτησαν πρώτη φορά εικόνες από τον γάμο τους (ΦΩΤΟ)

Πρώτη επέτειος γάμου για το αγαπημένο ζευγάρι με...αποκάλυψη νυφικού
30/04/2020 - 07:17

Αθηνά Οικονομάκου: "Έχω δει πολύ κόσμο να...λιώνει για τον άντρα μου" (ΦΩΤΟ)

Πώς αντιδρά όταν φλερτάρουν τον Φίλιππο Μιχόπουλο;
15/04/2020 - 09:52

Η Αθηνά Οικονομάκου μας δείχνει την ντουλάπα της και τους...κοιλιακούς της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τα social media που έκανε άνδρες και γυναίκες να την θαυμάζουν
05/04/2020 - 11:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Οδόφραγμα! Αμέσως τώρα!» ζητούν οι κάτοικοι της Λουρουτζίνας

Πραγματοποιούν εκδήλωση διαμαρτυρίας ζητώντας την διάνοιξη οδοφράγματος

Επέστρεψε από την Αλβανία και εντοπίστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Ένα νέο κρούσμα της πανδημίας ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας μέσα από τα test επιβατών

"Καμίνι" και αύριο η Κύπρος με το θερμόμετρο να δείχνει 40 βαθμούς Κελσίου

Nέα κίτρινη προειδοποίηση από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία για υψηλές θερμοκρασίες
Ελλάδα

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη
Διεθνή

Περισσότερα από 6.200 νέα κρούσματα κορωνοϊού στη Ρωσία

Κατέχει τον τέταρτο μεγαλύτερο απολογισμό κρουσμάτων στον κόσμο

Τσαβούσογλου: Στην Ισπανία υπάρχουν τζαμιά που μετατράπηκαν σε εκκλησίες

«Απορρίπτουμε την καταδίκη της ΕΕ για την Αγιά Σοφιά»

Υποχρεωτική η χρήση μάσκας στους κλειστούς δημόσιους χώρους, λέει ο Μακρόν

«Πρέπει να προβλέψουμε και να προετοιμαστούμε» για μια επανεκκίνηση της επιδημίας

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 19:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ