Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους: Το περιστατικό που την ανάγκασε να διώξει άνθρωπο από το σπίτι της

Η καθιερωμένη τηλεοπτική συνάντηση Χριστιάνας Αριστοτέλους - Θέκλας Πετρίδου μόνο αποκαλύψεις φέρνει, αφού αυτή την εβδομάδα νέα προσωπικά θέματα τέθηκαν επί τάπητος.

Αυτή τη φορά στα πλαίσια σχολιασμού του "People Pleaser", η οικοδέσποινα του "Με αγάπη Χριστιάνα" αποκάλυψε σε ψυχολόγο, συνεργάτες και τηλεθεατές ένα ελάττωμα που έχει και το παραδέχεται. Όπως δήλωσε, δεν μπορεί να καλέσει σπίτι της κάποιον από υποχρέωση, αλλά εάν το νιώθει πραγματικά.

Βασισμένη στην εν λόγω συζήτηση, η παρουσιάστρια εξομολογήθηκε το περιστατικό που την ανάγκασε να διώξει άνθρωπο από το σπίτι της.

«Στο σπίτι μου θα καλέσω κάποιον που θέλω πραγματικά να έρθει. Δεν θα καλέσω κάποιον από υποχρέωση, προτιμώ να με κατηγορήσει. Μια μέρα λοιπόν, θα ερχόταν στο σπίτι μου για κάποιο σκοπό μια κοπέλα. Αυτή η κοπέλα ήρθε μαζί με ένα άλλο άτομο το οποίο δεν έλεγε και τα καλύτερα για μένα. Έτσι, λοιπόν ήρθαν μαζί και της είπα: "Ένα λεπτό, εγώ ήξερα ότι θα ερχόσουν μόνο εσύ στο σπίτι μου".

Για να έρθει και κάποιος άλλος στο σπίτι μου, επειδή είναι ο χώρος μου, πρέπει να είναι ένας άνθρωπος, ο οποίος έχουμε τουλάχιστον μια καλή σχέση. Όχι να βάλω στο σπίτι μου έναν άνθρωπο, που πριν μια εβδομάδα έγινε συγκεκριμένο περιστατικό. Θα καταπιεζόμουν και θα ένιωθα ότι με κρατούσαν από το λαιμό. Το είπα και δεν έγινε η επίσκεψη. Στεναχωρήθηκα και εξήγησα ότι δεν θα νιώθω εγώ καλά. Θέλω να είμαι ειλικρινής»

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έμιλυ Γιολίτη: Δείτε το εντυπωσιακό σπίτι που διαθέτει στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Κατάφερε να δημιουργήσει ένα "επίγειο παράδεισο" για την ίδια και την οικογένεια της
25/06/2020 - 12:05

44χρονη έχασε τις αισθήσεις της ενώ έκανε γυμναστική σε παραλία

Το περιστατικό σε παραλία της Λεμεσού που έθεσε σε συναγερμό ναυαγοσώστες
20/06/2020 - 12:23

H Θέκλα Πετρίδου μας "έβαλε" για πρώτη φορά στο...γουστόζικο σπίτι της (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σκοπό να κάνει "πασαρέλα" στην παραδοσιακή αυλή της
13/06/2020 - 14:59

Η Αριστοτέλους παίζει τένις και είναι πιο... sexy από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Εν ώρα άθλησης μας δείχνει τις ικανότητές της στο γήπεδο
11/06/2020 - 20:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος η πώληση αλκοόλ σε νεαρούς κάτω των 18

Οι αλλαγές που συνοδεύουν τον νέο νόμο, οι ποινές, οι έλεγχοι και τα πρώτα παράπονα

Σωρεία παραπόνων στο Σύνδεσμο Καταναλωτών για τα ταξιδιωτικά vouchers (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα με τις χρηματικές επιστροφές εντοπίζει και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή

Το απόλυτο χάος σε τρεις παράνομους σκουπιδότοπους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να αντέξουν το οικονομικό κόστος οι τοπικές Αρχές"
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα
Διεθνή

Έρευνα σε βάρος του απερχόμενου Πρωθυπουργού της Γαλλίας

Ενενήντα μηνύσεις έχουν κατατεθεί στο Δικαστήριο της Δημοκρατίας

Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας: «Οι αριθμοί δεν ψεύδονται»

Καλεί τις κυβερνήσεις να συμμετάσχουν στη "μάχη" κατά του κορωνοϊού

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

tv news

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/07/2020 - 08:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ