Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους: "Δεν έχω καμιά σχέση με τον παππού μου... Τον έχω δει μια φορά"

Με πρωτόγνωρες αποκαλύψεις βρέθηκε σήμερα η Χριστιάνα Αριστοτέλους, στον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", για την οικογένειά της και συγκεκριμένα για τον παππού της, από την πλευρά του πατέρα της, τον οποίο δεν αναγνώρισε ποτέ.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια αποκάλυψε ότι ο μπαμπάς της μεγάλωσε χωρίς τον πατέρα του, και τον έχει δει μια φορά στη ζωή της, άρα δεν στάθηκε κοντά της ως παππούς και επομένως δεν μπορεί να τον αναγνωρίσει έτσι.

Αφορμή για την εν λόγω αποκάλυψη στάθηκε η συνέντευξη που παραχώρησε ο Γιώργος Θεοφάνους, στον Νίκο Χατζηνικολόου για τον πατέρα του και την σκληρότητα που του επέδειξε όσο ήταν μικρός. 

Η Χριστιάνα ανέφερε μεταξύ άλλων:

«Ένα DNA δεν σε κάνει γονιό. Ο πατέρας μου δεν γνώρισε ποτέ τον πατέρα του. Ναι, έχω ένα παππού τον οποίο έχω δει μια φορά στη ζωή μου. Λογαριάζεται αυτός ο άνθρωπος παππούς μου; Αφού, δεν έχω καμία σχέση μαζί του. Δηλαδή, ο πατέρας μου δεν μεγάλωσε με αυτό τον άνθρωπο κοντά του, όποτε πως να τον δεις ως πατέρα και παππού; Τώρα λέω κάτι πολύ προσωπικό, αλλά όταν τον είχαμε συναντήσει, θυμάμαι τον αδελφό μου τον Ανδρέα, ο οποίος του απηύθυνε τον λόγο σαν παππού και γύρισα και του είπα: “Πότε ήταν παππούς σου και είναι και τώρα;”.

Είναι πολύ σκληρό αυτό που λέω αλλά όταν βλέπεις ότι ένας δικός σου άνθρωπος -ο πατέρας μου στην προκειμένη περίπτωση- έχει μεγαλώσει με ένα συγκεκριμένο τρόπο, που η απουσία του ήταν τόσο έντονη από τη δική του ζωή και όταν μετά από χρόνια έρχεται μια φάση που βλέπεις ποιος είναι αυτός ο άνθρωπος που σε έφερε στον κόσμο μαζί με την μητέρα σου και δεν υπάρχει καμία σχέση, όχι αυτό τον άνθρωπο δεν μπορείς να τον λογαριάσεις ούτε για γονιό, ούτε για παππού

Όταν δεν έχεις αναγνωρίσει ποτέ το παιδί σου, όταν δεν έχεις καμιά επαφή με το παιδί σου, δεν μπορείς να λέγεσαι γονιός.»

Επόμενο άρθρο

Σταύρος Κωνσταντίνου: "Δεν είχα να φάω, έτυχε να φάω και...σκυλοτροφή" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το ξεκίνημα στην Αθήνα και τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε
26/05/2020 - 16:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους παίζει τένις και είναι πιο... sexy από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Εν ώρα άθλησης μας δείχνει τις ικανότητές της στο γήπεδο
11/06/2020 - 20:18

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η οικογενειακή απόδραση στη θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες βουτιές για φέτος με τα παιδιά της
06/06/2020 - 16:15

H Αριστοτέλους ξέσπασε σε κλάματα και αποχώρησε από το...στούντιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το θέμα που επηρέασε ψυχολογικά την παρουσιάστρια και το στιγμιότυπο
04/06/2020 - 16:04

Η Αριστοτέλους αποκαλύπτει το μεθύσι του αδερφού της όταν ήταν μικρός (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορία που αποκάλυψε για πρώτη φορά ζωντανά στην εκπομπή
03/06/2020 - 17:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σωρεία παραπόνων στο Σύνδεσμο Καταναλωτών για τα ταξιδιωτικά vouchers (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα με τις χρηματικές επιστροφές εντοπίζει και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή

Το απόλυτο χάος σε τρεις παράνομους σκουπιδότοπους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να αντέξουν το οικονομικό κόστος οι τοπικές Αρχές"

Φωνές από υπαλλήλους ξενοδοχείων για το "επίδομα πείνας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεκάδες ξενοδοχοϋπάλληλοι διαμαρτυρήθηκαν έξω από το Yπουργείο Eργασίας
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα
Διεθνή

Έρευνα σε βάρος του απερχόμενου Πρωθυπουργού της Γαλλίας

Ενενήντα μηνύσεις έχουν κατατεθεί στο Δικαστήριο της Δημοκρατίας

Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας: «Οι αριθμοί δεν ψεύδονται»

Καλεί τις κυβερνήσεις να συμμετάσχουν στη "μάχη" κατά του κορωνοϊού

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

tv news

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/07/2020 - 08:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ