Ψυχαγωγία

Αποκαλυπτικός όσο ποτέ ο Στέφανος Μιχαήλ:"Ναι, με έχουν απατήσει..."

Ο Στέφανος Μιχαήλ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Καλό Μεσημεράκι" και μεταξύ άλλων μίλησε για την ερωτική του ζωή, για την...απιστία αλλά και αν την συγχωρεί.

Ο γνωστός ηθοποιός, ο οποίος πρωταγωνιστεί στην τηλεοπτική σειρά "8 λέξεις", δήλωσε συγκεκριμένα σε ανάλογη ερώτηση: 

«Ναι με έχουν απατήσει. Το μαθαίνεις. Εγώ τα συγχωρώ αλλά όχι την απάτη»

 

 

Μικρογραφία

Ο Στέφανος Μιχαήλ έχει αρνηθεί ότι είναι σε σχέση με την ηθοποιό Δανάη Παππά, παρότι ότι πολλά δημοσιεύματα τους θέλουν μαζί και ότι δεν υπάρχει καν υπόνοια χωρισμού αφού το πρώην τηλεοπτικό ζευγάρι δεν ήταν ποτέ μαζί.

Ο ηθοποιός αποτελεί τη νέα είσοδο στην σειρά του Alpha Kύπρου, ο οποίος με έναν διαφορετικό ρόλο που έχει ήδη συζητηθεί φέρνει τα πάνω-κάτω στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

Οι «24 ΩΡΕΣ» γνωρίζουν τους ανθρώπους της Ουγκάντα στο Β’ Μέρος του Οδοιπορικού

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα ενός ιερέα
18/11/2019 - 19:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μιχαήλ ποζάρει αγκαλιά με την Νάταλι Κατέρ με θέα το ηλιοβασίλεμα (BINTEO)

Το στιγμιότυπο που δημοσίευσε ο γνωστός ηθοποιός
27/06/2020 - 21:25

Aνδρέας Γεωργίου - Στέφανος Μιχαήλ: Κάνουν... muay thai (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η νέα αθλητική δραστηριότητα που μπήκε στην ζωή τους
06/06/2020 - 10:41

Συγκινεί ο Στέφανος Μιχαήλ: "Κινδύνεψα να κόψω το δεξί μου χέρι..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το άγνωστο περιστατικό που έζησε πριν 1,5 χρόνο
25/05/2020 - 16:58

Τί συμβαίνει στην προσωπική ζωή του Στέφανου Μιχαήλ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση στην ερώτηση και η έντονη φημολογία για νέο βήμα στη ζωή του
16/05/2020 - 16:21

Ο Στέφανος Μιχαήλ πιο γλυκός από ποτέ διαβάζει... παραμύθια στα παιδιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πρωτοβουλία του Μουσείου Παραμυθιού που υποστηρίζει ο Alpha
25/04/2020 - 17:31

Το...κυπριακό φλερτ του Στέφανου Μιχαήλ και η ερωτική εξομολόγηση on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θέλω να ανοίξω την καρκιά μου και να σου τα πω ούλα"
25/04/2020 - 10:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δυο πρόσωπα για τη δολοφονία Καλλιτσιώνη

Ήταν γνωστά στις Αρχές και ανακρίθηκαν από τις πρώτες ώρες που άρχισαν οι έρευνες

Θέμα χρόνου η επαναλειτουργία συγκεκριμένων νυχτερινών κέντρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια κέντρα αναμένεται να ανοίξει το Υπουργείο Υγείας

Απίστευτη ταλαιπωρία για δεκάδες ασθενείς στο ΤΑΕΠ Λάρνακας

Πλήρωναν και έφευγαν χωρίς να εξυπηρετηθούν
Ελλάδα

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Παρατείνεται μέχρι την 1η Αυγούστου το lockdown στην Κολομβία

Περισσότερους από 4.000 νεκρούς εξαιτίας της νόσου COVID-19 "μετρά" η χώρα

Aίγυπτος, Γαλλία, Γερμανία, Ιορδανία προειδοποιούν το Ισραήλ

"Μην προχωρήσετε σε προσάρτηση Παλαιστινιακών εδαφών"

Κίνα: Εννέα άνθρωποι θάφτηκαν ζωντανοί από κατολίσθηση λάσπης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι αρχές έκαναν λόγο για 119 νεκρούς και αγνοούμενους εξαιτίας των πλημμυρών

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ