Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου: Δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο του...γιου της (ΦΩΤΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου μας ενημερώνει συχνά τον κόσμο και τους ακόλουθούς της, για το πως περνά με τον γιο της στην καθημερινότητά τους, μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Ιnstagram, εντούτοις ποτέ δεν είχε παρουσιάσει το πρόσωπο του μικρού Λαμπρινού μέχρι…χθες!

Το μοντέλο δημοσίευσε μια φωτογραφία αγκαλιά με τον γιο της, όπου έδειξε για πρώτη φορά το πρόσωπο του Μερκή Junior, γράφοντας πως από τότε που έγινε μητέρα, έχει ανακαλύψει πως μπορεί να τα κάνει όλα, ακόμα και με το ένα χέρι.

Οι δύο τους είναι αχώριστοι, καθώς η ίδια προσπαθεί να αξιοποεί κάθε λεπτό μαζί με το παιδί της και να μοιράζονται όσο το δυνατόν περισσότερες στιγμές.

Δείτε την γλυκιά φωτογραφία:

Επόμενο άρθρο

Η Κορινθίου ποζάρει με εσώρουχα και χωρίς ρετούς στο...Χριστουγγένιατικο δέντρο

H sexy φωτογράφηση και το σχόλιο της...Ελένης Μενεγάκη
15/12/2019 - 15:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μερκής: «Νιώθαμε ντροπή, έμεινα κλεισμένος στο σπίτι για δύο μέρες»

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην εκπομπή της Cytavision o αμυντικός του ΑΠΟΕΛ
06/01/2020 - 21:18

Γιώργος Μερκής - Άντρεα Κυριάκου: Eρωτευμένοι στο Παρίσι...(ΦΩΤΟ)

Το φιλί μπροστά από τον Πύργο του Άιφελ και η βόλτα χεράκι-χεράκι
03/01/2020 - 12:27

Άντρεα Κυριάκου: Oι Χριστουγεννιάτικες διακοπές με τον...Μερκή στο Παρίσι (ΦΩΤΟ)

Η απουσία του μικρού Λαμπρινού και η ρομαντική θέα από το μπαλκόνι του δωματίου τους
23/12/2019 - 10:08

Γιώργος Μερκής:Η σύγκριση με το γιο του και τα πρώτα βήματα στο ποδόσφαιρο(ΦΩΤΟ)

Τα παιδικά χρόνια του Γιώργου, του μικρού Λαμπρινού και η γλυκιά ανάρτηση του μπαμπά
20/12/2019 - 10:59

Άντρεα Κυριάκου: Το πάρτι γενεθλίων και η έκπληξη του Γιώργου Μερκή(ΦΩΤΟ)

Πόσο χρονών έγινε το μοντέλο και η νυχτερινή εξόρμηση στη Λεμεσό
30/11/2019 - 12:24

Με Μερκή η κορυφαία ενδεκάδα της UEFA (ΦΩΤΟ)

Σημαντική διάκριση για τον κεντρικό αμυντικό των «γαλαζοκιτρίνων»
29/11/2019 - 14:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα ανετράπη μετά από σύγκρουση στη Λεωφόρο Λεμεσού

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες

Νεκρά φλαμίνγκο εντοπίστηκαν στην Αλυκή Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Ένα αποτρόπαιο θέαμα αντίκρισαν όσοι επισκέφθηκαν το σημείο

"To όνειρό μου είναι να σταθώ στα πόδια μου, χωρίς βοήθεια" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο 18χρονος Δημήτρης ζητά την βοήθεια όλων μας για μια επέμβαση ζωής
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ