Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Ο Αντώνης Ρέμος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" δίνοντας την πρώτη του συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους. Ο δημοφιλής τραγουδιστής μίλησε για τη συναυλία του με τους UB40 στη Λεμεσό, την οικογένεια του και τα επαγγελματικά του σχέδια.

Η πατρότητα μας κάνει άντρες πραγματικούς, μέχρι πριν γίνουμε πατεράδες είμαστε παιδιά, ανεξαρτήτως ηλικία. Όταν κάνειW παιδί κατανοείς τι σημαίνει υπευθυνότητα.

Στην Κύπρο έχω ζήσει από τις πιο μικρές συναυλίες 60 ατόμων μέχρι πάνω από 20.000 άτομα. Η συναυλία στο ΓΣΠ που ήμουν πολύ φορτισμένος ήταν όταν είχε χαθεί ο Αντώνης Βαρδής και δυο μέρες μετά τραγουδούσα με την Άννα Βίσση. Ξέσπασα με λυγμούς πάνω στη σκηνή γιατί τον αγαπούσα πάρα πολύ. Αυτή η στιγμή θα μου μείνει αξέχαστη.

Η εκπομπή με τον Alpha, λόγω της ιδιοκτησιακής αλλαγής με το Star δεν έγινε, έμεινε λίγο πίσω το project. Μου αρέσει αυτός ο τρόπος επικοινωνίας, δεν είναι καπρίτσιο. Όλοι κάτι χωράμε, μακάρι να κάνω κάτι καλό και να χωρέσω. Δεν ξέρω τι θα γίνει του χρόνου, θα δούμε. Θα ήταν πιο προσωποκεντρική η εκπομπή και έχει μουσική και πολύ παρέα. Κάποια στιγμή θα γίνει...

 

"Για το μωρό έχουμε μια βοήθεια γιατί η μητέρα μου είναι πολύ μεγάλη και της Υβόννης είναι στην Γερμανία.

Στο παιδί μου λέω όχι αλλά με δυσκολία. Θέλω να του μάθω να τρέφεται σωστά και το περιορίζουμε όσο μπορεί, τις καθημερινές.

Για τα παιδιά που πηγαίνουν σε μουσικά shows, δεν πετυχαίνουν πάντα οι καλύτεροι αλλά αυτοί που ξέρουν να διαχειρίζονται καλύτερα αυτό που έχουν. Σίγουρα όμως τους δίνει μια δημοσιότητα.

Πάντα υπάρχει ένα άγχος όταν ανέβω στη σκηνή αλλά χάνεται στην πρώτη επικοινωνία με τον κόσμο.

Είμαι πολύ χαρούμενος που θα βρεθώ on stage με τους UB40. Είμαι σίγουρος ότι θα έρθουν πολλοί άνθρωποι από πολλές χώρες για να απολαύσουν εμένα αλλά και την ρέγκε μουσική. Μέσω του event θα δοθούν χρήματα για την ανέργεση ενός ξενώνα φιλοξενίας για παιδιά στο Μακάριο Νοσοκομείο. 

Επόμενο άρθρο

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα..."
11/07/2019 - 16:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους-Εφραίμ: Αυτό είναι το Face App του ζευγαριού που αξίζει να δεις...

Πώς θα είναι σε είκοσι χρόνια το αγαπημένο ζευγάρι της showbiz;
20/07/2019 - 12:04

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Όσα αποκάλυψε ο Σάκης για το τραγούδι που μετάνιωσε που απέρριψε
14/07/2019 - 09:42

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Αντώνης Ρέμος - UB40:Δείτε πλάνα από την κοινή εμφάνιση τους σε συναυλία(ΒΙΝΤΕΟ)

Ραντεβού 12 Ιουλίου στη Λεμεσό για το μουσικό γεγονός της χρονιάς
10/07/2019 - 20:35

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε σοβαρή κατάσταση 24χρονος μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο ατύχημα

Του ανέκοψε την πορεία αυτοκίνητο που οδηγούσε Ουκρανός τουρίστας

Φιλικός και ευχάριστος χώρος η αίθουσα αναμονής του Μακάρειου Νοσοκομείου

Έργα μαθητών από 10 σχολεία της Κύπρου, εμπνευσμένα από παραμύθια, ζωντανεύουν το χώρο

Έπιασαν στα πράσα 26χρονη να πωλεί laughing gas

Τι εντόπισαν στην κατοχή της οι αρχές μετά από έρευνα
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

Δεκάδες νεκρά μαυροδέλφινα σε παραλία στην Ισλανδία (ΦΩΤΟ)

Τι δηλώνει ο πιλότος του ελικοπτέρου που εντόπισε το φρικτό θέαμα

Ουκρανία: Νίκη για το κόμμα του Ζελένσκι δείχνουν τα έξιτ πολ

Πρόωρες βουλευτικές εκλογές διεξήχθησαν στη χώρα

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ