Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Ο Αντώνης Ρέμος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" δίνοντας την πρώτη του συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους. Ο δημοφιλής τραγουδιστής μίλησε για τη συναυλία του με τους UB40 στη Λεμεσό, την οικογένεια του και τα επαγγελματικά του σχέδια.

Η πατρότητα μας κάνει άντρες πραγματικούς, μέχρι πριν γίνουμε πατεράδες είμαστε παιδιά, ανεξαρτήτως ηλικία. Όταν κάνειW παιδί κατανοείς τι σημαίνει υπευθυνότητα.

Στην Κύπρο έχω ζήσει από τις πιο μικρές συναυλίες 60 ατόμων μέχρι πάνω από 20.000 άτομα. Η συναυλία στο ΓΣΠ που ήμουν πολύ φορτισμένος ήταν όταν είχε χαθεί ο Αντώνης Βαρδής και δυο μέρες μετά τραγουδούσα με την Άννα Βίσση. Ξέσπασα με λυγμούς πάνω στη σκηνή γιατί τον αγαπούσα πάρα πολύ. Αυτή η στιγμή θα μου μείνει αξέχαστη.

Η εκπομπή με τον Alpha, λόγω της ιδιοκτησιακής αλλαγής με το Star δεν έγινε, έμεινε λίγο πίσω το project. Μου αρέσει αυτός ο τρόπος επικοινωνίας, δεν είναι καπρίτσιο. Όλοι κάτι χωράμε, μακάρι να κάνω κάτι καλό και να χωρέσω. Δεν ξέρω τι θα γίνει του χρόνου, θα δούμε. Θα ήταν πιο προσωποκεντρική η εκπομπή και έχει μουσική και πολύ παρέα. Κάποια στιγμή θα γίνει...

 

"Για το μωρό έχουμε μια βοήθεια γιατί η μητέρα μου είναι πολύ μεγάλη και της Υβόννης είναι στην Γερμανία.

Στο παιδί μου λέω όχι αλλά με δυσκολία. Θέλω να του μάθω να τρέφεται σωστά και το περιορίζουμε όσο μπορεί, τις καθημερινές.

Για τα παιδιά που πηγαίνουν σε μουσικά shows, δεν πετυχαίνουν πάντα οι καλύτεροι αλλά αυτοί που ξέρουν να διαχειρίζονται καλύτερα αυτό που έχουν. Σίγουρα όμως τους δίνει μια δημοσιότητα.

Πάντα υπάρχει ένα άγχος όταν ανέβω στη σκηνή αλλά χάνεται στην πρώτη επικοινωνία με τον κόσμο.

Είμαι πολύ χαρούμενος που θα βρεθώ on stage με τους UB40. Είμαι σίγουρος ότι θα έρθουν πολλοί άνθρωποι από πολλές χώρες για να απολαύσουν εμένα αλλά και την ρέγκε μουσική. Μέσω του event θα δοθούν χρήματα για την ανέργεση ενός ξενώνα φιλοξενίας για παιδιά στο Μακάριο Νοσοκομείο. 

Επόμενο άρθρο

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα..."
11/07/2019 - 16:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love":Το πρώτο συγκινητικό trailer γεμάτο ιστορίες που καθηλώνουν

Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 21:15 η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του show
19/09/2019 - 17:41

Soundtrack of Love: Δείτε για πρώτη φορά το εντυπωσιακό σκηνικό του show(ΦΩΤΟ)

O Alpha Κύπρου αποκαλύπτει τον "άσο στο μανίκι" του και θέτει υψηλά τον πήχη
17/09/2019 - 17:19

Οι πρόβες της Χριστιάνας Αριστοτέλους για το "Soundtrack of love" (ΦΩΤΟ)

Όλα έτοιμα για το πρώτο γύρισμα του νέου show του Alpha Κύπρου
17/09/2019 - 10:29

Πρώτη επέτειος γάμου για Ρέμο-Μπόσνιακ! Η τρυφερή ανάρτηση της Υβόννης (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τον γάμο που δεν είχαμε δει και το τρυφερό φιλί
16/09/2019 - 10:14

Kαι όμως το "'Ετσι ξαφνικά" του Ρέμου δόθηκε πρώτα στην...τρανσέξουαλ Ιωάννα

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "24 Ώρες" και η άρνηση του συνθέτη
15/09/2019 - 12:53

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγαμε απογευματινή βόλτα στη Λευκωσία με άτομο σε αναπηρικό καροτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ολόκληρος αγώνας μετ΄ εμποδίων με κίνδυνο της σωματική ακεραιότητα των ατόμων με ΑμΕΑ

Μήπως έχετε δει τον άντρα που καταζητείται για διάρρηξη και κλοπή; (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Υπ. Δικαιοσύνης στον Alpha: "Απαράδεκτο να χάνονται τόσοι άνθρωποι στην άσφαλτο"

Ζητά άμεσα το νομοσχέδιο για αύξηση των ποινών για τροχαίες παραβιάσεις
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

ΗΠΑ: 530 ασθενείς και 7 νεκροί στις ΗΠΑ από το άτμισμα

Πάνω από το 50% των ασθενών είναι ηλικίας μικρότερης των 25 ετών

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ