Ψυχαγωγία

Άννα Βίσση: Ξανά μαζί με τον Καρβέλα στην σκηνή!

Ο Νίκος Καρβέλας και η Άννα Βίσση υπήρξαν κάποτε ένα από τα πιο ερωτευμένα ζευγάρια της showbiz και πλέον τους ενώνει η μεγάλη αγάπη που τρέφει ο ενας για τον άλλον αλλά και η κόρη τους, η Σοφία.

Μια μικρή επανένωση είδαμε να συμβαίνει χτες στην σκηνή με την Βίσση και τον Καρβέλα να τραγουδούν μαζί σε πάρτυ γενεθλίων!

Δείτε την συνύπαρξη τους on stage στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

Απολογία Λιγνάδη: Αρνούμαι τις κατηγορίες

Σήμερα είναι μια μέρα λύτρωσης για εμένα
27/06/2022 - 12:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άννα Βίσση: Την σταμάτησαν για αλκοτέστ και η επική της αντίδραση έγινε viral!

Πώς αντέδρασε η Άννα Βίσση στις υποδείξεις του αστυνομικού;
08/08/2022 - 10:56

Άννα Βίσση: Δείτε την να προσπαθεί να πει κυπριακό γλωσσοδέτη

Στιγμές γέλιου χάρισε η Άννα Βίσση στους συνεργάτες της και στους ακόλουθούς της
23/07/2022 - 13:44

Άννα Βίσση: Τραγούδησε on air με τον εγγονό της το ”Αίμα”!

Η συγκίνηση της δημοφιλούς τραγουδίστριας με τον εγγονό της
13/07/2022 - 13:02

Άννα Βίσση: «Χωρίς τον Καρβέλα δεν υπάρχει Βίσση»

Όσα είπε για τη σχέση της με τον Νίκο Καρβέλα
02/05/2022 - 14:50

Άννα Βίσση: Η μεγάλη αλλαγή που έκανε στα μαλλιά της

Αποφάσισε να κάνει μια αλλαγή η Άννα Βίσση και το αποτέλεσμα φρέσκο και διαφορετικό
26/04/2022 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι θα αναφέρεις το λάθος στον αδικαιολόγητα "φουσκωμένο" λογαριασμό της ΑΗΚ

Τι να κάνεις αν δεις μεγάλη απόκλιση μεταξύ της ένδειξης του μετρητή και του λογαριασμού

Πως τα drones θα βοηθήσουν στην αντιμετώπιση δασικών πυρκαγιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος είχε το δεύτερο μικρότερο και όχι μεγαλύτερο ποσοστό πυροσβεστών στην ΕΕ

Πως να φωτογραφίσεις τις Περσείδες με απλή φωτογραφική ή το κινητό σου (ΒΙΝΤΕΟ)

"Πιάνοντας" άστρα με τη βοήθεια του φωτογράφου Μάνου Μανώλη
Ελλάδα

Συνελήφθη ο πρώην σύζυγος της 49χρονης για την επίθεση με το καυστικό υγρό

Φέρεται να είπε ότι της επιτέθηκε λόγω οικονομικών διαφορών μεταξύ τους

Προσήχθη και εξετάζεται ύποπτος για την επίθεση με καυστικό υγρό σε 49χρονη

Νοσηλεύεται με σοβαρό έγκαυμα, δεν μπόρεσε να την ακινητοποιήσει και της έριξε υγρό
Διεθνή

Σουηδία-Φιλανδία: Ο Μπάιντεν υπέγραψε την εισδοχή τους στο ΝΑΤΟ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελευθερία και πλούτη υπόσχεται σε Ρώσους φυλακισμένους ο Πούτιν για να πολεμήσουν

Μιλά για «κυνήγι μαγισσών» ο Τραμπ: «Σιγή ιχθύος» για τα ακίνητά του

Παραδέχτηκε ότι αρνήθηκε να απαντήσει ερωτήματα που του έθεσε έρευνα γενικής εισαγγελέως

Λονδίνο: Εξαπλώνεται η πολιομυελίτιδα για πρώτη φορά από το 1980

Η Βρετανία ξεκινά εκστρατεία ενισχυτικού εμβολιασμού για παιδιά κάτω των 10 ετών

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 11/08/2022 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ