Ψυχαγωγία

Αναστασία Παπαδοπούλου: “Είχα άλλες δύο αποβολές μέχρι τον ερχομό του γιού μου”

Η γνωστή δικηγόρος διανύει την πιο όμορφη περίοδο στην ζωή της.

Η κόρη του Τάσου και της Φωτεινής Παπαδοπούλου είναι μια δυναμική γυναίκα, που αγωνίζεται για τα δικαιώματα του παιδιού, ενώ έχει διοριστεί ως Σύμβουλος της Ad Hoc Υπουργικής Επιτροπής για την εκπόνηση Εθνικής Στρατηγικής για την καταπολέμηση της σεξουαλικής κακοποίησης και σεξουαλικής εκμετάλλευσης παιδιών και της παιδικής πορνογραφίας.

Τον Οκτώβριο που μας πέρασε έφερε στον κόσμο το γιό της που πήρε το όνομα του παππού του και του θείου του, δηλαδή Τάσος και Παναγιώτης.

Σήμερα βρέθηκε καλεσμένη στην απογευματινή εκπομπή του Alpha Κύπρου, “Με Αγάπη Χριστιάνα”, όπου μας μιλάει για τον νέο της “ρόλο”, αυτό της μητέρας.

Συγκεκριμένα είπε:

“Είμαι Προληπτική και ήθελα να ήμουν προσεκτική στην εγκυμοσύνη… Τα περισσότερα σχόλια και οι ευχές ευτυχώς ήταν ευχάριστα… Η ανακοίνωση της εγκυμοσύνης μου στην οικογένεια ήταν επεισοδιακή… Είχα άλλες δύο αποβολές μέχρι τον ερχομό του γιού μου… Με αγχώνουν οι ερωτήσεις που θα μου κάνει ο γιος μου στο μέλλον… Δεν θεωρώ ότι είμαι σούπερ μαμά… Αυτή την περίοδο δεν έχω σύντροφο και είναι δύσκολη περίοδος… Χωρίς την στήριξη της μητέρας μου δε θα μπορούσα να ανταπεξέλθω…  Όταν αρρώστησε ο πατέρας μου ήταν η πιο δύσκολη μου στιγμή…”

Δείτε την συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Βέφα Αλεξιάδου για Μενεγάκη: “Το κεφάλαιο έχει κλείσει για μένα”

Αποστάσεις από την άλλοτε αχώριστη συνεργάτιδά της κρατά η κυρία Βέφα
16/09/2021 - 11:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανακαλύπτει on air ότι έχει πρεσβυωπία!

Η πρεσβυωπία της παρουσιάστριας εξελίσσεται
20/10/2021 - 14:21

Δείτε την έναρξη από την εκπομπή “Πορεία 2021” στον Alpha Κύπρου (VID)

Η Αριστοτέλους υποδέχτηκε στο στούντιο καλεσμένους για να μοιραστούν την δική τους ιστορία
09/10/2021 - 17:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Από 3½ χρόνια σε 5 χρόνια η ποινή καταδικασθέντα για παιδική πορνογραφία

Για το Ανώτατο, οι επιβληθείσες ποινές «είναι έκδηλα ανεπαρκείς»

Αυξάνονται στα 53 τα σημεία για rapid tests αύριο Σάββατο (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Σε ποιες τοποθεσίες θα βρίσκονται οι κινητές μονάδες και το ωράριο λειτουργίας τους

Το «βάρος» στους γονείς για τα αυξημένα κρούσματα Covid και ιώσεων στα σχολεία

Έντονη ανησυχία για τους μαθητές που μεταβαίνουν στις σχολικές αίθουσες με συμπτώματα
Ελλάδα

Ετοιμάζει βαλίτσες για Αθήνα η Άγκελα Μέρκελ

Ποιους θα συναντήσει κατά τη διήμερη επίσκεψή της στην Ελλάδα
Διεθνή

Η τραγωδία στο σετ ταινίας ξύπνησε μνήμες από το "Κοράκι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο θανάσιμος τραυματισμός του Μπράντον Λι στα γυρίσματα τον Μάρτιο του 1993

ΒΙΝΤΕΟ: Η στιγμή που ο εγκέλαδος "ταρακούνησε" την πρωθυπουργό Νέας Ζηλανδίας

Την ώρα της σεισμικής δόνησης η Νεοζηλανδή πρωθυπουργός δεχόταν ερώτηση

Έξι διάσημοι που "έσβησαν" πριν ολοκληρώσουν τα γυρίσματα ταινίας

Το τραγικό περιστατικό στο Χόλυγουντ μας θύμισε τραγωδίες που γράφτηκαν στο παρελθόν

tv news

Η ζωή του Μαθιού σε κίνδυνο. Η Αργυρώ αποκαλύπτει στη Μαρίνα το μυστικό…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Στέφανος είναι ο βασικός ύποπτος για τους 2 φόνους.Αυτός αρνείται κάθε εμπλοκή

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/10/2021 - 17:00DEAL