Ψυχαγωγία

Αιφνιδιάζει ο Ντέμης Νικολαΐδης: Η δημόσια αναφορά στην Βανδή ως…γυναίκα του!

Η Δέσποινα Βανδή και ο Ντέμης Νικολαΐδης ανακοίνωσαν το διαζύγιό τους ύστερα από 18 χρόνια γάμου, τον περασμένο Ιούλιο. Κι ενώ και οι δύο αποφεύγουν να κάνουν έκτοτε δημόσιες αναφορές στο θέμα, το Happy Dayπρόβαλε ένα στιγμιότυπο από την εκπομπή του Ντέμη στην καλωδιακή τηλεόραση, Monday Football Club. Σε αυτό, ο ίδιος κάνει μια ιδιαίτερη αναφορά στο θέμα.

Συγκεκριμένα, ο Ντέμης Νικολαΐδης λέει τα εξής:

«Υπάρχει λόγος που θυμάμαι αυτή την ημερομηνία. Μετά το ματς μπήκαμε στο λεωφορείο να γυρίσουμε Μαδρίτη, παίρνω το αυτοκίνητο και δέκα δευτερόλεπτα πριν παρκάρω έξω από το σπίτι μου....

Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου, την αναφορά στην Βανδή ως... γυναίκα του και δείτε το βίντεο μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επίσημο: Τέλος από την ΑΕΛ ο Τσάβες

Η ομάδα της Λεμεσού ανακοίνωσε το «διαζύγιο» με τον Αργεντινό επιθετικό
04/01/2022 - 17:00

Πριγκίπισσα Χάγια: Πέτυχε το ακριβότερο διαζύγιο στην ιστορία της Βρετανίας(VID)

Το Δικαστήριο υποχρεώνει τον 72χρονο Σεΐχη να καταβάλει κοντά στα 640 εκ. στην 47χρονη
23/12/2021 - 21:39

“Λιώνει” ο Μπισμπίκης για την Βανδή:“Είμαι πολύ ευτυχισμένος–Παίρνω πολύ αγάπη"

“Είμαι φυσιολογικός όταν βγαίνω έτσι και δεν με νοιάζουν οι paparazzi”
20/12/2021 - 20:17

"Θέλω να γυρίσεις πίσω σε μένα...": Η on stage αφιέρωση του West στην Κardashian

Ο Kanye West διεκδικεί "στενά" την πρώην σύζυγό του
11/12/2021 - 10:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνοιξαν οι χιονοδρομικές πίστες στο Τρόοδος: Κοσμοσυρροή από «φίλους» του σκι

Μικροί, μεγάλοι, έμπειροι και άπειροι σκίερ δοκιμάζονται στο δημοφιλέστερο χειμερινό σπορ

Ζύγι: «Αυτοψία» στο ψαροχώρι της Κύπρου (BINTEO)

Επαγγελματίες ψαράδες μιλούν στον Alpha για τις δυσκολίες ενός ιδιαίτερου επαγγέλματος

Ανοίγει ο δρόμος για την απελευθέρωση των περιουσιών στις Βρετανικές Βάσεις

Μετά από οκτώ χρόνια αναμονής, δημοσιεύεται μέχρι το τέλος του μηνός η δήλωση πολιτικής
Ελλάδα

Πέθανε ο σπουδαίος ζωγράφος Αλέκος Φασιανός

Αντιμετώπιζε τα τελευταία χρόνια προβλήματα υγείας

Ξυλοκοπήθηκε άγρια από τον σύντροφό της και δίνει μάχη για τη ζωή της

Η γυναίκα νοσηλεύεται με βαρύτατες κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

Από τις 50.000 στις 10.000: Μείωση καταγράφουν τα ημερήσια κρούσματα στην Ελλάδα

Στα 10.783 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού ενώ κατέληξαν σχεδόν 100 ασθενείς...
Διεθνή

Εντυπωσιακές εικόνες από την Κίνα: Οι νέοι "κρεμαστοί κήποι της Βαβυλώνας"

Συγκρότημα από ουρανοξύστες, καλυμμένο από χιλιάδες δέντρα και φυτά

Κρίση στην Ορθοδοξία: Τύμπανα πολέμου ηχούν στα Ουκρανικά σύνορα (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξαν νέο μέτωπο ΗΠΑ-ΡΩΣΙΑ με φόντο την αυτοκεφαλία της Ουκρανικής Εκκλησίας

Υποχρεωτικός ο εμβολιασμός για τους ενήλικες στην Αυστρία αλλιώς...πρόστιμο

Θα κυμαίνονται από 600 ως 3.600 ευρώ τα πρόστιμα είπε ο καγκελάριος Καρλ Νεχάμερ

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/01/2022 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ