Ψυχαγωγία

Το 89χρονο πρώην αφεντικό της F1 θα γίνει ξανά...πατέρας (ΦΩΤΟ)

Ο Μπέρνι Έκλεστοουν είναι πρώην διευθύνων σύμβουλος του Ομίλου της Formula 1 και κατέχει και μέρος της Delta Topco.

Ο μεγιστάνας έχει μία ζωή που πολλοί θα ζήλευαν, διαθέτει περιουσία 2.5 δις λιρών, έχει παντρευτεί 3 φορές και έχει αποκτήσει τρεις κόρες.

Με την πρώτη του σύζυγο, την Άιβι Μπάμφορντ, παντρεύτηκαν το 1952, όταν εκείνος ήταν 21 ετών και απέκτησαν μαζί την πρώτη του κόρη, την Ντέμπορα.

Το 1985 παντρεύτηκε την κατά 28 χρόνια νεότερη του, Σλάβιτσα Ράντιτς και απέκτησαν μαζί δύο κόρες, την Ταμάρα και την Πέτρα, οι οποίες ασχολήθηκαν με τον χώρο της μόδας.

Ο τελευταίος τους γάμος είναι με την Βραζιλιάνα σύζυγό του, όπου και περιμένουν τον καρπό του έρωτά τους. Ο εκκεντρικός μεγιστάνας είναι 89 ετών και η σύζυγός του, Φαμπιάνα Φλόσι, 44 ετών.

Ο δισεκατομμυριούχος επιχειρηματίας έχει πέντε εγγόνια από τις κόρες του. Η νέα σύζυγος του μεγιστάνα είναι μικρότερή του 45 χρόνια και οι σχέσεις της με τις κόρες του είναι άκρως τεταμένες. Μάλιστα οι κόρες του από τον δεύτερο γάμο του επέλεξαν να μην πάνε ούτε στο γάμο του πατέρα τους με την Βραζιλιάνα.

Δείτε φωτογραφίες:

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Η viral πεθερά αποκαλύπτει πρώτη φορά τα...νέα της επαγγελματικά σχέδια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ρόλος της, η έμπνευση, η απάντηση, το σενάριο και η το...επόμενο βήμα
06/04/2020 - 09:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό "αντίο" της Ροντίκα Κάρογιαν στον πεθερό της (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσίευσε για πρώτη φορά και τα λόγια αγάπης που μοιράστηκε
30/05/2020 - 11:32

"Την ημέρα που μου χαρίσατε τη ζωή, επέλεξες να φύγεις στην αιωνιότητα" (ΦΩΤΟ)

Βαρύ πένθος για τον Πρόεδρο της ΔΗΠΑ Μάριο Καρογιάν καθώς "έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας του
30/05/2020 - 10:18

Ο Σωτήρης Κοντιζάς θα γίνει για... τρίτη φορά μπαμπάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες της ευχάριστης είδησης
29/05/2020 - 19:02

O Νίκος Παπαδάκης αποκάλυψε πρώτη φορά τον λόγο που δεν έγινε ποτέ...πατέρας

Όσα ανέφερε για τον λόγο που δεν δημιούργησε οικογένεια και την στιγμιαία επιθυμία
26/05/2020 - 13:42

Συγκλονίζει ο Φασουλής: "Δεν υπήρχα για τον πατέρα μου, μου έκανε ότι χειρότερο"

Όλα όσα δήλωσε για την σχέση με τον πατέρα του και την... απόρριψη
24/05/2020 - 18:00

Ο Ρον από τον "Χάρι Πότερ" έγινε και επίσημα για πρώτη φορά...πατέρας

To φύλο του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες για το ευχάριστο γεγονός στο Χόλιγουντ
08/05/2020 - 07:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σήμερα οι τελικές αποφάσεις και ανακοινώσεις για άνοιγμα νηπιαγωγείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τους ίδιους κανονισμούς θα επαναλειτουργήσουν και οι βρεφοκομικού σταθμοί

Αλλάζει το καιρικό σκηνικό: Έρχεται άνοδος της θερμοκρασίας

Τι προβλέπει μέχρι το Σάββατο η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Τέλος οι γάμοι και οι δεξιώσεις για φέτος το καλοκαίρι

Γιατί επικράτησαν δεύτερες σκέψεις στη σύσκεψη του Προεδρικού
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Ταραχών συνέχεια στις ΗΠΑ: 1.600 στρατιώτες μεταφέρθηκαν στην Ουάσινγκτον

Οι στρατιωτικοί έχουν τεθεί σε "υψηλό επίπεδο συναγερμού"

Γαλλία: Για πρώτη φορά μετά από 13 ημέρες «μετρά» πάνω από 100 νέους θανάτους

Η χώρα προχωρά σε περαιτέρω χαλάρωση των μέτρων καραντίνας

Όγδοη μέρα οργής και διαδηλώσεων στις ΗΠΑ: «Δε μπορούμε να ζούμε άλλο έτσι»

Έξι άνθρωποι έχουν χάσει μέχρι στιγμής τη ζωή τους

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ